Istanbul Metropolitan Municipality Directorate of Libraries and MuseumsİBB Kütüphane
TR  |  EN
                 
Click to search items in our digital archive

İBB yanında: Beslenme desteği setleri İBB kütüphanelerinde

26.12.2022


İçerisinde çorba, noodle makarna ve karikatür defterin bulunduğu setler İstanbul Senin Yanında kampanyası kapsamında öğrencilere ücretsiz ulaştırıldı.

Ekonomik şartların zorluğunu gözeterek gençlerin yanında olmayı sürdüren İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) yeni bir kampanya başlattı. Burs ve yurt desteğinden sonra bu kez içerisinde çorba, noodle makarna ve karikatür defterin bulunduğu setler öğrencilere ulaştırıldı.


İstanbul Senin Yanında projesi kapsamındaki dağıtım Kampüste Çözüm Birimi Mobil Araçları ve İBB kütüphanelerinde gerçekleştirildi. İBB kütüphanelerini ziyaret eden tüm öğrenciler, beslenme desteğinden yararlandı.


Proje kapsamında İstanbul Üniversitesi - Beyazıt Kampüsü, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa - Avcılar Kampüsü, İstanbul Teknik Üniversitesi - Ayazağa Kampüsü, Yıldız Teknik Üniversitesi - Davutpaşa Kampüsü ve Boğaziçi Üniversitesi - Hisarüstü Kampüsü’nde de Kampüste Çözüm Birimi Mobil Araçları dağıtım yaptı.


İBB kütüphaneleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.İBB yanında: Beslenme desteği setleri İBB kütüphanelerinde
İMM ATATURK LIBRARY
Miralay Şefik Bey Sok. No: 6
Taksim, Beyoğlu - İstanbul
Telefon: 0212 249 95 65
0212 249 09 45
kutuphanemuzeler@ibb.gov.tr